Rodzinna Majówka
01.05.2024, godz. 17.00-22.00
Park na Wyspie (zabawa z Dj'em, koncert zespołu Power Play)
Rodzinna Majówka
02.05.2024, godz. 15.00-22.00
Park na Wyspie (koncert dla dzieci, zabawa z Dj'em, koncert rockowy zespołu "All is one")
Pancerna Majówka
03.05.2024, godz. 11.00-16.00
w Pilskim Muzeum Wojskowym
Rodzinna Majówka
03.05.2024, godz. 18.00-22.00
Park na Wyspie (zabawa z Dj'em, koncert zespołu "Golden Life")
Quiz muzyczny
04.05.2024, godz. 11.00
instruktorzy: J. Aleinikava
Zaułek Puchaczy gra!
06.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
SZLEMIK gra!
06.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki
instruktorzy: J. Szwedziński
Teatr ma w sobie magię
07.05.2024, godz. 10.00
próba UBU
instruktorzy: R. Bekta
Zmalujmy coś razem
07.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
WARCABY dla chłopa i baby
07.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 1
instruktorzy: J. Szwedziński
Na dzień dobry PILANKI
08.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
Zatrzymanie w czasie
08.05.2024, godz. 10.00
zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA
instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek
Chóralne śpiewanie na wszystkie troski
08.05.2024, godz. 10.15
próba chóru SREBRNA NUTA
instruktorzy: J. Aleinikava
Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA
08.05.2024, godz. 11.15
próba
instruktorzy: J. Aleinikava
TYSIĄC dla tysięcy
08.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 1
instruktorzy: J. Szwedziński
Co sił w nogach
09.05.2024, godz. 10.00
wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA
instruktorzy: R. Bekta
SKLEROZA nam nie grozi
09.05.2024, godz. 14.00
próba kabaretu
instruktorzy: R. Bekta
CZARNA BILA
09.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki kobiet, cz. 1
instruktorzy: A. Budych
NIEZAPOMINAJEK CZAR!
10.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
Zmalujmy coś razem
10.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
Literka do literki
10.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki SCRABBLE, cz. 1
instruktorzy: J. Szwedziński
40 Urodziny TYGRYSKA
11.05.2024
w Pilskim Muzeum Wojskowym
Piknik Ekologiczny
11.05.2024, godz. 10.00-17.00
w OTW Płotki /zapisy od 6.05.2024 r./
instruktorzy: A. Budych, R. Bekta
Zaułek Puchaczy gra!
13.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
Poniedziałkowe popołudnie ze SZLEMIKiem
13.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki brydżowe
instruktorzy: J. Szwedziński
Teatr ma w sobie magię
14.05.2024, godz. 10.00
próba UBU
instruktorzy: R. Bekta
Zmalujmy coś razem
14.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
REMIBRYDŻ
14.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 1
instruktorzy: J. Szwedziński
Na dzień dobry PILANKI
15.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
Zatrzymanie w czasie
15.05.2024, godz. 10.00
zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA
instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek
Chóralne śpiewanie na wszystkie troski
15.05.2024, godz. 10.15
próba chóru SREBRNA NUTA
instruktorzy: J. Aleinikava
Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA
15.05.2024, godz. 11.15
próba
instruktorzy: J. Aleinikava
Gramy w BINGO!
15.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 1
instruktorzy: J. Szwedziński
SREBRNA SZPRYCHA
16.05.2024, godz. 10.00
rowerowe podróże małe i duże
instruktorzy: R. Bekta
SKLEROZA nam nie grozi
16.05.2024, godz. 14.00
próba kabaretu
instruktorzy: R. Bekta
CZARNA BILA
16.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki mężczyzn, cz. 1
instruktorzy: A. Budych
NIEZAPOMINAJEK CZAR!
17.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
Zmalujmy coś razem
17.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
Spotkanie z prawnikiem
17.05.2024, godz. 15.00
wstęp wolny
instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek
Strzelanie z Jankiem Kosem
18.05.2024, godz. 15.00
zajęcia sekcji strzeleckiej
instruktorzy: J. Szwedziński
Zaułek Puchaczy gra!
20.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
SZLEMIK
20.05.2024, godz. 15.00
instruktorzy: J. Szwedziński
Teatr ma w sobie magię
21.05.2024, godz. 10.00
próba UBU
instruktorzy: R. Bekta
Zmalujmy coś razem
21.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
WARCABY dla chłopa i baby
21.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 2
instruktorzy: J. Szwedziński
Na dzień dobry PILANKI
22.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
Zatrzymanie w czasie
22.05.2024, godz. 10.00
zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA
instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek
Chóralne śpiewanie na wszystkie troski
22.05.2024, godz. 10.15
próba chóru SREBRNA NUTA
instruktorzy: J. Aleinikava
Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA
22.05.2024, godz. 11.15
próba
instruktorzy: J. Aleinikava
TYSIĄC dla tysięcy
22.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 2
instruktorzy: J. Szwedziński
TĘGA GŁOWA
22.05.2024, godz. 16.00
quiz wiedzy powszechnej
instruktorzy: R. Bekta
Rowerem po złote runo
23.05.2024, godz. 10.00
wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA
instruktorzy: R. Bekta
SKLEROZA nam nie grozi
23.05.2024, godz. 14.00
próba kabaretu
instruktorzy: R. Bekta
CZARNA BILA
23.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki kobiet, cz. 2
instruktorzy: A. Budych
NIEZAPOMINAJEK CZAR!
24.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
Zmalujmy coś razem
24.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
Literka do literki
24.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki SCRABBLE, cz. 2
instruktorzy: J. Szwedziński
Dzień Matki
25.05.2024, godz. 16.00
z teatrem UBU /zapisy od 20.05.2024 r./
instruktorzy: R. Bekta
Zaułek Puchaczy gra!
27.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
SZLEMIK
27.05.2024, godz. 15.00
instruktorzy: J. Szwedziński
Teatr ma w sobie magię
28.05.2024, godz. 10.00
próba UBU
instruktorzy: R. Bekta
Zmalujmy coś razem
28.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
REMIBRYDŻ
28.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 2
instruktorzy: J. Szwedziński
Na dzień dobry PILANKI
29.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
instruktorzy: J. Aleinikava
Zatrzymanie w czasie
29.05.2024, godz. 10.00
zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA
instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek
Chóralne śpiewanie na wszystkie troski
29.05.2024, godz. 10.15
próba chóru SREBRNA NUTA
instruktorzy: J. Aleinikava
Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA
29.05.2024, godz. 11.15
próba
instruktorzy: J. Aleinikava
Gramy w BINGO!
29.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki, cz. 2
instruktorzy: J. Szwedziński
Rowerem przez powiat pilski
30.05.2024, godz. 10.00
wycieczka rowerowa z sekcją SREBRNA SZPRYCHA
instruktorzy: R. Bekta
SKLEROZA nam nie grozi
30.05.2024, godz. 14.00
próba kabaretu
instruktorzy: R. Bekta
CZARNA BILA
30.05.2024, godz. 15.00
rozgrywki mężczyzn, cz. 2
instruktorzy: A. Budych
NIEZAPOMINAJEK CZAR!
31.05.2024, godz. 9.00
próba zespołu
Zmalujmy coś razem
31.05.2024, godz. 10.00
warsztaty grupy plastycznej PLAMA
instruktorzy: A. Budych
DART
31.05.2024, godz. 15.00
instruktorzy: J. Szwedziński